Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun seçim videosunu eleştirdi.

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim videosuna tepki göstererek, “Sayın Kılıçdaroğlu, siz çok iyi biliyorsunuz ki namus sözünüzü çiğnediniz, sözünüze de imzanıza da güvenilmez.” ifadesini kullandı.

Akbaşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun seçim propagandası yapan imajının, “Bahar yine gelecek, Kemal Bey sözünden dönmeyecek” dediğini söyledi. açıklamasını hatırlattı.

Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun daha önce birçok kez “onur vaatleri” verdiğini ancak sözlerinin hiçbir değerinin olmadığını da kanıtladığını belirtti.

“Sayın Kılıçdaroğlu, ‘Aldığımız belediyelerde kimse işini kaybetmeyecek’ demesine rağmen verdiği şeref sözünü ayaklar altına aldı ve onbinlerce çalışanı işten çıkardı.

CHP Genel Başkanı olarak altı kişilik masada bir partinin genel başkanının cumhurbaşkanı adayı olmaması gerektiğini söyledi, kendini yalanladı. Sayın Kılıçdaroğlu, pek çok namus sözünüzü çiğnediğinizi ve hem sözlerinizin hem de imzanızın geçersiz ve güvenilmez olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Bu yüzden sözünden dönmeyeceğini ama nafile, bu sefer kimseyi kandıramayacak, kandıramayacaksın diye kendine hatırlatma ihtiyacı hissediyorsun.

Milletimiz, Biden’ın sofrasının, umut dolu geleceğimizi, güzel baharımızı kara kışa çevirmesine asla izin vermeyecektir.”

surhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu