Haber

Edirne’den bir kesit

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, vatandaşları konutunda ziyaret etti.

Tercan, ifadesinde “Komşum nasılsın?” Temalı ev ziyaretleri yaptıklarını belirtti.

Barutluk Mahallesi’nde oturan Celal Okşaş ve ailesini ziyaret ettiklerini belirten Tercan, vatandaşların talep ve sorunlarını dinlemeye devam edeceklerini kaydetti.

Hoşgeldin Bebek Projesi

Keşan Belediyesi’nin başlattığı Sevilen Geldin Bebek Projesi devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerinin bebekli aileleri evlerinde ziyaret ettikleri belirtildi.

Yasemin ve Yılmaz Oral’ın kızları Hilal, Nuran ve Muhammet Emre Yumlu’nun oğulları Zafer Ensar, Bedriye ve İsa Kocakurt’un kızları Amine, Simge ve Çağlar Balkan’a, yetkililerin bebek hediyelerini Marsel’e teslim ettiği kaydedildi.

Keşan’da altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor

Keşan Belediyesi’nin ilçede başlattığı çalışmalar devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, toplu konut anlamında en eski ve en büyük yerleşim alanlarından biri olan Özgün Yapı’da çalışmaların tamamlandığı belirtildi.

Özgün Yapı’da daha önce yaşanan alt yapı sorununun kökten çözüldüğü belirtilen açıklamada, “Gerek alt yapı, yol ve kaldırım gerekse çevre düzenlemesi ile vatandaşlarımıza muhteşem bir üst yapı hazırladık. Binanın her noktasında kalıcı çözümler üretiyoruz. İhtiyacın olduğu yerde şehrimizi aydınlatıyor, şehrimizi güzel günlere hep birlikte hazırlıyoruz.” kelimeler kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu