Haber

Emre Belözoğlu tarafından “yumruklandı” iddiasında bulunan Serdar Ali Çelikler’e olay yanıtı: Onu dövme ihtimalim daha yüksek

Galatasaray, Süper Lig’in 33. haftasında Başakşehir’i 1-0 mağlup etti. Maçtan sonra VOLE’de yayınlanan Final Round programının yorumcusu Serdar Ali Çelikler Emre Belözoğlu hakkında bomba bir iddiada bulundu. Belözoğlu’nun savunması çok sertti.

“BUNLARI YAPILAN CEVAPLARA KESİNLİKLE CEVAP VERECEĞİM”

343 Digital’e konuşan Emre Belözoğlu, “Emre Belözoğlu olarak medyanın geldiği nokta konusunda artık tedirginim. Bir saçmalık duysanız da onaylatmaya çalışıyorsunuz. Ama tam olarak kaç kere yapıyorlar. aynı şey… Bunlar efsane, kendi saçmalıklarına inanıyorlar.Ben yokum bile.Bırakın kargaşayı tartışma konusu bile değil.Benim mizacım serttir.Ama hiç bir öğrencim sesini yükseltmedi. bana karşı ses… Bunu uyduran eleştirmene gerekli cevabı elbette vereceğim, bundan sonra bunu bir yere not edin. Serdar Ali Çelikler“Beni yenme olasılığı, Traore tarafından yenilmekten çok daha yüksek.”

SERDAR ALİ ÇELİKLER NE DEDİ?

Yorumcu Serdar Ali Çelikler yaptığı açıklamada, “Başakşehir ile 7-0’lık maçın ardından takımı sattınız mı? Sattınız. Hasan Ali Kaldırım’ı soyunma odasında ‘siktir ettiniz’, kovdurttunuz mu? kovulmak. Bertrand Traore sana vurdu mu? O beni vurdu. Sen bana vurdun. Sabaha kadar böbürlendin.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu