Yaşam

House of Superstep’ten kaykay tutkunlarına özel sergi!

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin en kapsamlı kaykay deneyim alanını House İstanbul’da açan House of Superstep, ünlü fotoğrafçı Nuri Yılmazer’in kaykay çalışmalarını İstiklal mağazasında sergileyecek.

12 Şubat’ta kapılarını açan stant, bir ay boyunca kaykay severlerin beğenisine sunulacak.

Sokak kültürünü ileri seviyeye taşıyan House of Superstep, kaykay sporunu tutku haline getirmiş ve kaykay sporuna ilgi duyan her seviyeden insanı Türkiye’nin tek kapalı kaykay alanında buluşturuyor. Marka, kaykay tutkusunu fotoğraf sanatıyla birleştiren Nuri Yılmazer’in özel çalışmalarını da alanda sergileyecek. 11 kaykaycının özel fotoğraflarının sergileneceği alan bir ay boyunca herkese açık olacak. Farklı baskı teknikleri ve edisyonların satılacağı stant alanında, parmak paten alanı ile “havuz” ve “sokak” parkurlarının yer aldığı deneyim alanında da kaykay tutkunları keyifli vakit geçirecek. Herkesin kendine göre bir kaykay deneyimi yaşayacağı alanda, uzman eğitmenler eşliğinde kaykay eğitimi, deneyim alanının kullanılması, en uygun kaykay modelinin belirlenmesi gibi hizmetler de veriliyor.

Hem kaykay deneyimini yaşayacaksınız, hem de standı ziyaret edeceksiniz.

Markanın Pazarlama Grup Müdürü İrem Balkan, stantla ilgili şunları söyledi: “Ünlü fotoğrafçı Nuri Yılmazer’in eserlerini Türkiye’nin tek kapsamlı kaykay alanında sergileyeceğiz. Nuri Yılmazer’in kaykay tutkusunu eğlenceyle birleştirdiği özel kareler sunacağız. kaykaycılara fotoğraf sanatı. Böylece kaykay tutkunları hem kaykay deneyimi yaşayacak hem de sergiyi gezebilecek. Türkiye’de böyle bir alanı açan ilk markayız. Kısacası kendi sınırlarını aşmak isteyen herkesi davet ediyoruz, İstiklal mağazamızın -2 mağazasına her adımınızda yeni beceriler kazanın ve özgürlüğün tadını çıkarın. Birinci katta yer alan deneyim alanına sizleri bekliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu