Haber

‘Kadının Gücü, Van’ın Gücü’ projesi kapsamında Van’da söyleşi yapıldı

Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı “Kadının Gücü, Van’ın Gücü” projesi kapsamında yazar Canten Kaya, “Çocuk Duyduğunu Değil Gördüğünü Yapar” konulu bir söyleşi düzenledi.

İrtibat Uzmanı Yazar Canten Kaya, Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinatörlüğünde Van Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı öncülüğünde başlatılan ‘Kadının Gücü, Van’ın Gücü’ projesi kapsamında Büyükşehir Belediyesi, Ozan Balcı ile 50 bin kadını sinema, tiyatro ve söyleşilerle buluşturacak. için bir röportaj programı düzenledi.

Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen söyleşide yazar Canten Kaya, katılımcılara çocuk yetiştirmede ailenin rolünü, mahremiyet bilincini aşılamayı, bu noktada annelerin görevlerini, evlilikte mutluluğun sırlarını ve gerçek hayatın değerini anlattı. iletişimde kullanılan kelimeler.

Söyleşiye kadınlar yoğun ilgi gösterirken, program sonunda Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek, Muharrir Canten Kaya’ya katılımından dolayı plaket takdim etti. Kadının Gücü Van’ın Gücü projesi kapsamında 1,5 ayda 12 bin kadına ulaştıklarını belirten Biçek, amaçlarının Van’daki tüm kadınlara ulaşmak olduğunu belirterek, desteklerinden dolayı Vali Ozan Balcı’ya teşekkür etti. -KAMYONET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu