Teknoloji

Konami, Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası 2023’ü Duyurdu!

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI) bugün Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası’nın (Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası) 2023 ayağı açıklandı.
 

En son 2019’da düzenlenen turnuvanın ardından KONAMI, Yu-Gi-Oh! Önümüzdeki Ağustos ayında Japonya’da 2023 Dünya Şampiyonasını düzenlemeyi planlıyor.

KONAMI, Yu-Gi-Oh! 2023 Dünya Şampiyonası Yu-Gi-Oh! TOPLU KART OYUNU (TCG), Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS ve Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL için üç farklı turnuvaya ev sahipliği yapacağını duyurdu.
 
 
 
Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası elemeleri hakkında bilgiler, resmi Yu-Gi-Oh! İskambil oyunları, oyun içi bildirimlerin yanı sıra web sitesi ve sosyal medya kanalları aracılığıyla duyurulacaktır.
 
Daha fazla bilgi için: https://www.konami.com/yugioh/worldchampionship/2023/en/
 
KONAMI, bugünkü duyurunun yanı sıra Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. yıl dönümü projesi için özel bir tanıtım fragmanı paylaştı. Aşağıdaki görseli izleyebilirsiniz:
 
 
Yu-Gi-Oh! Kart oyunu 4 Şubat 2024’te 25. yaş gününü kutlayacak. Bugün Yu-Gi-Oh! TCG’nin yanı sıra oyun Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS ve Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL gibi dijital sürümler tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. 25. Yıllık Düello tarihini kutlamak için KONAMI, 25. yıl dönümü projesini 2023’te başlatacak ve dünya çapında hatıra sanatıyla çeşitli promosyonlar başlatacak.
 
basın bülteni

hayratajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu