Yaşam

Kraliçe 3. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Kraliçe Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D’nin yeni dizisi Mednova imzalı Queen, dün akşam 3. bölümüyle ekrana geldi. Kraliçe Şeker’den uyarlanan Kraliçe’de Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman rol alıyor. Dizinin ilk bölümleri büyük ilgi görürken yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Queen son bölüm tek parça full izle…

Kraliçe son bölümde; Basın toplantısının ardından Deniz her şeyi bırakıp Ateş’ten ayrılır.

Çiftliğe gittiklerinde karşılaştıkları manzara onu çok şaşırtır. Otomobil banka tarafından mühürlenirken, kardeşleri Zeynep ve Ali çocuklarla birlikte kapıya savruldu.

Deniz, Zeynep ve Ali artık çiftliği geri almanın peşindedir.

Ateş ise Deniz’in kendisine döneceğinden hâlâ emindir. Bu yüzden kendinden emin bir şekilde onu dinlendirmekten çekinmez.

Ama yine de dayanamaz ve kızını görme bahanesiyle soluğu çiftlikte alır.

Kraliçe Önceki Bölümde Ne Oldu?

Deniz yaşadıklarının etkisini üzerinden atmaya çalışırken, Ateş haksız yere suçlanmanın öfkesiyle masumiyetini kanıtlamak ve hakkını aramak için yola çıkar.

Çiftlikte de işler pek iyi gitmiyor. Zeynep ve Ali, babalarının borçlarının boyutunu öğrenince şok olurlar. Ateş, Deniz’e hayatlarını etkileyecek bir teklif yapmanın tam ortasındayken; Zengin adında bir avukat aracılığıyla babalarından bir sır öğrenen Deniz, Zeynep ve Ali büyük bir şok yaşarlar.

Kraliçe Bölüm 3 Tek Kesim İzleme Ekranı

KRALİÇE SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu