Haber

Mısırlı İşadamı Meedo ile dünya evine giren Şeyma Subaşı’nın balayı pozları gündem oldu!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sıkça gündeme gelen ünlülerden biri. Geçtiğimiz aylarda uzun süredir birlikte olduğu Mısırlı iş adamı Muhammed Alsaloussi ile mükemmel bir düğünle dünyaevine girdi. Uzun zamandır efsane düğünü konuşulan Subaşı’nın balayı fotoğrafları gündem oldu.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, hem özel hayatıyla hem de yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen isimlerden biri.

Uzun süredir Mısırlı milyarder Muhammed Alsaloussi ile aşk yaşayan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturmuştu.

90’lar temalı bekarlığa veda partisi, düğünü ve ünlü ismin İstanbul’da verdiği Marekesh’teki efsane düğünü hakkında çok konuşuldu.

Magazin gündemine bomba gibi düşen düğün 3 gün 3 gece sürdü. Şeyma Subaşı’nın giydiği gelinliğin fiyatı bile dudak uçuklattı.

Çift, süper düğünlerinin ardından balayına Tokyo’ya gitti. Subaşı’nın eşiyle verdiği balayı pozları sosyal medyada çok tartışıldı.

Ünlü isim, eşiyle Tokyo’da çekilmiş fotoğrafına, “Sen başka bir seviyesin! Ne kadar temiz, ne kadar huzurlu, ne kadar güzel, ne kadar eşsiz (birçok ve daha fazla) ülke ve insan var” dedi.

İşte Şeyma Subaşı ve eşi Mohammed Alsalouss’un balayı fotoğrafları;

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu