Haber

Muharrem İnce adaylıktan çekilecek mi? Muharrem İnce adaylıktan çekilebilir mi? Muharrem İnce adaylığından çekildiğini açıkladı!

Seçimlere sayılı günler kala Sözcü TV ekranlarına konuk olan Ülke Partisi’nin cumhurbaşkanı adayı. Muharrem İnce Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu lehine seçimlerden çekilme kararını açıkladı. Peki Muharrem İnce adaylıktan çekilecek mi? Muharrem İnce adaylıktan çekilebilir mi? Muharrem İnce adaylıktan çekilme kararını açıkladı!

MUHARREM İNCE ADAYLIKTAN ÇEKİLİR Mİ?

Gelecek Parti Genel Lider Ahmet Davutoğlu’nun ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın genel başkan yardımcısı olmasına karşı olduğunu ifade eden İnce, “Davutoğlu ve Babacan’ı göndersinler, ben CHP’yi desteklerim. Ben gereğini yapmaya hazırım. Babacan ve Davutoğlu çekilirse. , Kılıçdaroğlu’na takviye yapacağım” Üç başkan yardımcısı yeter. Sayın Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş. Bu isimler yeter, bir şey istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

“Bunu neden daha önce gündeme getirmedin?” İnce’nin sorusuna da “Bu siyasettir. Neden bu kıyafeti giydin?” diye sordum. Ben mi diyorum onları da yargılayacağız. O kadar değil, onlar da Yargıtay’a gidecekler. Bundan güzel bir teklif var mı?” söz konusu.

ceyhanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu