Haber

Oral, “Hizmetlerimize engel olamayacaklar”

AK Parti’nin gücünü Türk Milletinden aldığını belirten Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hiçbir güç bizi vatanımıza ve milletimize hizmet etmekten alıkoyamaz. liderimiz Recep Tayyip Erdoğan.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulan AK Parti’nin Türk demokrasisi ve milli irade için vazgeçilmez olduğunu vurgulayan Başkan Oral, “22. yılını dolduran AK Parti, siyasetimizin kalıbını bozmuştur. tarih ve istikrardan yana durdu” dedi.

14 Ağustos 2001’de Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bugüne kadar 7’si genel, 4’ü yerel, 3’ü anayasa referandumu ve 2’si cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere 16 seçim kazandığını ifade eden Başkan Oral, ” Günümüzü milletimizden alıyoruz. Milletimizden aldığımız güçle “Vatanımıza hizmet ediyoruz. 15 Temmuz hain darbe girişimiyle hedeflerine ulaşamayanlar, bugün ekonomimize oyunlar oynayarak hedeflerine ulaşmaya çalışıyorlar. Ama başarılı olamayacaklar. Her türlü iç ve dış saldırıya rağmen AK Parti Türkiye’nin teminatıdır” dedi.

“Türkiye dünyanın umudu oldu”

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana dünyadaki mazlumların yanında olduğunu, yetimlerin haklarını koruduğunu kaydeden Başkan Oral, “Türkiye sadece İslam Aleminin değil, tüm mazlum ve mazlum halkların umududur. Türk Milleti de bu bilince sahiptir: “Muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımıza inancımız tamdır. Bu vesileyle partimizin 22. yılını kutluyorum. Bu mübarek hareketin şehrimize, ülkemize ve dünyanın birçok yerinde Türkiye’den büyük umutlar besleyen insanlara barış ve mutluluklar getirmesini niyaz ediyorum.” . – YALOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu