Yaşam

Queen of Cinema Yarışmasına Katıldı: Olsa Olur Aşkın Gücü Yeliz Açıkel Kimdir, Ne İş Yapar?

Kısmetse Olur, uzun bir aradan sonra yeniden hayranlarıyla buluştu. Sosyal medyayı sallayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında yarışmacılar merak konusu oldu. Gelin ve damat adaylarının hayatları, mesleğini icra edenler tarafından soruşturulmaya başlandı. Yarışmacılardan biri de gelin adaylarından Yeliz Açıkel oldu. Tamam. Yeliz Açıkel kimdir? Yeliz Açıkel ne iş yapıyor, sosyal medya hesabı ne?

Ayrıntılara bakalım…

5 yıl aradan sonra yeniden yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur Aşk’ın Gücü ilk bölümüyle gündem oldu. Sosyal medyayı sallayan evlilik programında 9 gelin ve 9 damat adayı ortaya çıkıyor.

2017’de final yaptıktan sonra 12 Aralık 2022’de yeniden başlayan yapımın sunuculuğunu Öykü Serter yapıyor.

Yükseklerde kaos ve entrikanın yaşanacağı Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının yarışmacıları da merak konusu oldu.

İlk bölümden itibaren tüm dikkatleri üzerine çeken Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde yarışan 9 gelin adayından biri de Yeliz Açıkel oldu.

Aşkın Gücü Yeliz Açıkel Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Gelin adaylarından Yeliz Açıkel 1998 doğumludur. 24 yaşındaki gelin adayı 24 yaşındadır. Açıkel, İstanbul’da hayatına devam etmektedir. Yaptığı açıklamalarla gündem yaratan Yeliz Açıkel, bir hoşluk uzmanı.

Açıkel, “Erkek dediğin çirkin olmalı, güzellik dediğin de benim gibi kadına özgü bir şey” sözleriyle yapım fragmanına damgasını vurdu.

Yeliz Açıkel, kendisine talip olacak damat adayının sahip olması gereken özelliği “Beni aday gösterecek kişi maço olmalı, en azından bende söz sahibi olacak kadar” ifadesiyle açıkladı.

5. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’na katılan Yeliz Açıkel ikinci oldu. Gelin adayının Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de aldığı biliniyor.

Yeliz Açıkel’in Instagram hesabı nedir?

Yeliz Açıkel’in Instagram hesabı @ylzacikel’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu