Haber

Soner Çetin’i harekete geçiren öğretmen

Son görüşmede, her hafta ara vermeden devam ettiği Halk Bayramı uygulamasında dertleri dinleyip sorunları çözen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i hoş bir sürpriz bekliyordu. Emekli Tarih Öğretmeni Osman Çalık, lider Soner Çetin’in salonda yazdığı “akrostiş” şiirini okurken duygulandı. Osman Çalık da şiir kitaplarını Önder Soner Çetin’e hediye etti.

Halk Günü mitinginde Önder Soner Çetin’e şiir sürprizi…

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaklaşık 9 yıldır yürüttüğü Halk Bayramı uygulamasında binlerce vatandaşı dinleyerek, bir o kadar sorunu çözdü ve önergeyi gündemine aldı. Her zaman dertlere kulak veren, sorunları çözen Önder Soner Çetin’i son görüşmede hoş bir sürpriz bekliyordu.

Vatandaşların ortasında kalan Emekli Tarih Öğretmeni Osman Çalık, Sarıçam’da yaşadığını ve Önder Soner Çetin’i çok takdir ettiğini belirterek, yazdığı akrostiş şiiri okuyup şiir kitaplarını hediye etmek istediğini söyledi. .

Bunun üzerine Önder Soner Çetin, Osman Çalık’ı kendisine katılmaya davet etti. Emekli öğretmen Osman Çalık, dizelerin baş harfleri birleştirildiğinde “Soner Çetin Başkan” okunan şiiri söyleyince Önder Soner Çetin’in duygulandığı görüldü.

Osman Çalık’a çok teşekkür eden Önder Soner Çetin, böyle şeylerin çok güzel olduğunu ve çalışma azmini artırdığını söyledi. Önder Soner Çetin, “Bu sevgiyi, saygıyı, ilgiyi görünce tüm yorgunluğunuzu unutuyor ve daha çok çalışmak için gücü kendinizde buluyorsunuz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu