Yaşam

En çok izlenen yabancı dizi oldu: ‘Kızıl Goncalar’ tüm kategorilerde zirvede

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ‘Kızıl Goncalar’ dizisi dün akşam üçüncü bölümüyle Fox TV’de izleyiciyle buluştu.

Başrollerini Özcan Deniz ve Has Namal’ın paylaştığı dizi, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle AB hedef kitlesinde 9,64 reyting ve 24,47 paylaşım aldı; ABC1, 20+ izleyicide 9,41 reyting ve 20,83 paylaşım, toplam izleyicide ise 6,80 reyting ve 15,63 paylaşım elde ederek tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

Özcan Deniz ve Has Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, His Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar. Oyuncuların eşlik ettiği ‘Kızıl Goncalar’, laik Atatürkçü Levent (Özcan Deniz) ile fanatik bir mezhep içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesi ve bu iki ailenin birlik ve beraberliğinin hikâyesini anlatıyor. İnanç ve görüş farklılıklarına rağmen “çocuk” söz konusu olduğunda annelik/babalık. gücüne dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Necati Şahin yazıyor. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu